Jesteśmy biurem projektowym z siedzibą w Przybradzu, które zapewnia
Bezproblemowe przekształcenia podwórka dzięki rozwiązaniom artystycznym.

leaf-center-01

Projektowanie krajobrazu i proces sadzenia

1.

Konsultacja

Spotkamy się z Tobą na Twojej działce, aby omówić, czego oczekujesz od swojego ogrodu. Ocenimy teren i przedyskutujemy z Tobą, w jaki sposób i przez kogo Twój ogród będzie użytkowany, aby uzyskać jasny obraz Twoich potrzeb. Pokażemy Ci przykłady naszych prac i rysunki, abyś lepiej zrozumiał zakres naszej pracy i proces projektowy. Możemy również dostarczyć referencje i lokalizacje niektórych z naszych ukończonych projektów, które możesz odwiedzić.

2.

Propozycja projektu krajobrazu

Po wizycie konsultacyjnej przedstawimy Państwu solidną propozycję projektu krajobrazu uwzględniającą wymagania projektowe ogrodu oraz usługi, które chcieliby Państwo, abyśmy świadczyli. Jeśli zaakceptujesz propozycję projektu, przejdziemy do projektowania krajobrazu.

3.

Praca nad projektem krajobrazu

Zaprojektujemy Twój ogród ze szczegółowym i dokładnym rysunkiem w skali, który pokazuje lokalizację wszystkich proponowanych elementów i materiałów terenu oraz istniejących elementów, które mają pozostać. Dostarczymy Ci ostateczny projekt ogrodu w skali i plan sadzenia wraz ze zdjęciami, aby przekazać wygląd i styl nasadzeń.

4.

Plan nasadzeń

Ogrody to rzeczy organiczne. I chociaż twój ogród może mieć dobrą podstawową strukturę, od czasu do czasu będzie wymagał dodatkowego sadzenia, a nawet całkowitego przesadzenia. Nasza usługa nasadzeń obejmuje przygotowanie planów nasadzeń, pozyskiwanie i selekcję roślin, a na koniec wytyczenie i sadzenie roślin.

5.

Sadzenie

Przygotowujemy plany nasadzeń określające odmiany roślin, ich liczebność, rozstawy i pielęgnację. Pozyskujemy i dobieramy rośliny, a na końcu sadzimy je u Ciebie w ogrodzie.

Zamów swój projekt ogrodu już teraz!

Jeśli marzysz o idealnym ogrodzie, to napisz do nas.