Jak możemy pomóc?

Od prac na budowie po niestandardowy mur z cegły i kamienia, Wśród Roślin może wykonać Twój projekt z własnymi utalentowanymi rzemieślnikami i wysokiej jakości sprzętem do kształtowania krajobrazu. Korzystając z naszej rozległej wiedzy na temat gleb, roślin, materiałów krajobrazowych i technik budowlanych, jesteśmy dobrze wykwalifikowani do realizacji projektów dowolnej wielkości. Angażujemy wszystkie nasze zasoby, aby osiągnąć jak najlepsze wyniki, niezależnie od skali.

Nasze charakterystyczne elementy wodne wprowadzą dźwięk i ruch do Twojego krajobrazu. Żywioł wody uwolni Cię od stresu i wprowadzi Cię w esencję samej natury. Nie ma dwóch takich samych ogrodów wodnych, ale większość jest podobna. Zbudowane z wysokiej jakości komponentów i naturalnych materiałów, nasze fontanny pasują do każdego otoczenia.

Rośliny ogrodowe i drzewa są uprawiane w naszej własnej certyfikowanej szkółce w Przybradzu. Nasz specjalista ds. roślin i personel ogrodniczy współpracowali, aby stworzyć jedno z najlepszych zasobów szkółkarskich. Oferujemy rośliny i drzewa do inwestycji w krajobraz, które zwrócą dywidendę w postaci wzrostu, piękna i wartości przez cały okres życia Twojego krajobrazu.