Wśród Roślin oferuje swoim klientom kompleksowe projektowanie ogrodów.

Współpracujemy z wybraną grupą wykonawców krajobrazu, specjalistami od projektowania elementów wodnych i oświetlenia, aby zapewnić płynny i bezproblemowy proces projektowania ogrodu, od wstępnej koncepcji do zakończenia projektu.

+
Zadowolonych klientów

Może być trudno wyobrazić sobie, jak mógłby wyglądać Twój ogród i ustalić, gdzie umieścić elementy i rośliny, aby uzyskać najlepszy efekt. Naszą rolą jest pomóc Ci to zrobić.

+ m2
Wykonanych projektów

W Wśród Roślin stosujemy podejście kooperacyjne, opracowując koncepcję projektową wspólnie z naszymi klientami, dostosowując usługę do ich gustu, potrzeb i budżetu.

+
Posadzonych roślin

Nawet najbardziej współczesne ogrody o czystych liniach architektonicznych i mocnej podstawie wymagają zmiękczenia pięknymi nasadzeniami. Przygotowujemy plany nasadzeń, numery, rozstawy i pielęgnację roślin.

Zajmiemy się wszystkim za Ciebie!
  • Nadzór nad pracami
  • Modelowanie 3D
  • Prace ziemne
  • Mała architektura
  • Oświetlenie w ogrodzie
  • Zezwolenia i Inspekcje
  • Nawadnianie i drenaż
  • Sadzenie i przesadzanie
  • Oczyszczanie działek

Konsultacja z architektem

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy działki i sformułowanie briefu. Zwykle odbywa się to podczas kilku spotkań z naszym klientem.

Projektowanie planu ogrodu

Kolejnym etapem jest przygotowanie szczegółowego planu nasadzeń z rozmieszczeniem numerów i rozstawy odmian roślin oraz harmonogramu nasadzeń.

Wykonanie

W większości przypadków nasi klienci chętnie przyjmują nasze rekomendacje dotyczące tego, kto powinien wykonać i urządzić ogród.

Dlaczego my?

Wśród Roślin to firma zajmująca się między innymi kompleksową pielęgnacją terenów zielonych. Nasze sprawdzone systemy pozwalają nam dostarczać wiodące w branży rozwiązania do pielęgnacji trawników i kształtowania krajobrazu klientom komercyjnym i prywatnym. Zbudowani na rodzinnej tradycji, kierujemy się pasją przekraczania oczekiwań klientów i konsekwentnego dostarczania satysfakcji ze stworzonego ogrodu.

Nasza misja

Naszym celem jest jak najdokładniejsze odzwierciedlenie stylu, dekoracji i palety kolorów domu klienta, tak aby istniała silna więź wizualna między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną. Ściśle współpracujemy z architektami i projektantami wnętrz, aby osiągnąć ten cel.

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to śmiało - napisz do nas!