Szkółki drzew i krzewów od 1968

Historia naszego rodzinnego zamiłowania sięga do lat 60' XX wieku, kiedy to senior rodu Maksymilian Szewczyk założył pierwszą szkółkę gruntową krzewów iglastych w 1968 na terenie Budzowa o powierzchni 1,25ha. Szkółka aktualnie prowadzona jest przez Andrzeja Szewczyka i zajmuje się produkcją drzew i krzewów ozdobnych w pojemnikach.

Następnie w 2010 otworzył swoje szkółki drzew i krzewów alejowych Tomasz Szewczyk w Baczynie oraz Przybradzu, o powierzchni 5,5ha gdzie aktualnie znajduje się siedziba szkółki.

Najnowszą szkółkę otworzyliśmy w 2018 w Budzowie, niedaleko naszej szkółki 'matki', ale o specjalizacji w produkcji bylin i traw ozdobnych, o powierzchni 1ha, którą prowadzi Patryk Szewczyk.

Łącząc doświadczenie i wiedzę gromadzoną na przestrzeni 55 lat, wraz z trzecim pokoleniem wprowadzamy nasze usługi w nowy wymiar. Konsolidując energię i wizję młodego pokolenia z tradycjami i doświadczeniem starszych pokoleń, jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na najwyższym, międzynarodowym poziomie, dbając o jakość naszych roślin.

Zdjęcia naszych szkółek