Projektowanie ogrodów

Rośliny są drogie i trzeba o nie dbać. Dla klientów, którzy korzystali z naszych usług, możemy zaoferować bieżące doradztwo w zakresie projektowania, stylizacji i nasadzeń.

Zakładanie ogrodów

W Wśród Roślin stawiamy na współpracę, opracowując koncepcję projektową wspólnie z naszymi klientami, dostosowując usługę do ich gustu, potrzeb i budżetu.

Usługi ogrodnicze

Aby jeszcze bardziej pomóc naszym klientom w utrzymaniu ich ogrodów, możemy również polecić wykonawcom konserwacji krajobrazu i ogrodnikom pomoc w regularnej pielęgnacji ogrodu.

Konsultacja z architektem

Oferujemy usługę skonsultowania swojego ogrodu, bądź dopiero pomysłu na swój wymarzony ogród z jednym z naszych specjalistów od projektowania krajobrazu.

Jesteśmy pasjonatami, z wielopokoleniowym doświadczeniem.

"Wraz z bardzo konkurencyjnymi cenami zapewniają dobrą obsługę i doskonałą jakość wykonanych prac!"

Krzysztof P.

“Jestem nową klientką tej firmy i jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem jakości pracy wykonywanej przez Państwa pracowników.”

Halina M.

“Wśród Roślin są szybcy i wydajni. Zleciliśmy im prace związane z utrzymaniem trawników i wykonali je szybko i profesjonalnie. Trawnik po tygodniu był zielony jak nigdy przedtem!”

Daniel G.

"Najlepszy serwis trawników z jakiego korzystałem. Używam ich do wszystkiego od koszenia, nawożenia i nawadniania."

Tomasz P.

"Nikt nie chciał się podjąć założenia ogrodu na mojej działce ze względu na trudny teren. Później poznałem ekipę Wśród Roślin i dzięki nim mam teraz przepiękny ogród."

Robert L.